MUSTAFA ENES DAŞ

MUSTAFA ENES DAŞ

Kurucu - Yönetici

Özgeçmiş

1991 yılında Elazığ’da doğdum. Koç İlköğretim Okulu (2005), Hıdır Sever Lisesi (2009), Karadeniz Teknik Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri(2014) bitirdim.

Üniversite hayatımın geçtiği Trabzon’da okulun tiyatro topluluğu olan KÜT’de yönetmen yardımcılığı, ve şehrin yerel radyolarından biri olan TAKA FM’de radyo programcılığı yaptım.

2015 yılında kısa bir muhasebecilik deneyiminden sonra ticarete atılmaya karar verdim ve film sektöründe faaliyet gösterecek ERA AJANS’ı kurarak iş hayatına atıldım.

Aynı yıl içinde Elazığ Doğa Tutkunları Derneği kurucu başkanlığı yaptım.

2016 Yılında Genç Elazığlılar Derneği Proje Koordinatörlüğü ve 3. Sivrice Yamaç Paraşütü ve Bisiklet Yarışı Festivali Genel Koordinatörlüğü görevlerini yürüttüm.

Aynı yıl içinde ticari hayatımda radikal kararlar alarak Mormorik Reklam Ajansı’nı kurdum ve hala yöneticiliğini yapmaktayım.

2017 yılında Genç Elazığlılar Derneği’nde Başkan Yardımcılığı, Proje Koordinatörlüğü ve 4.Uluslararası Sivrice Yamaç Paraşütü ve Bisiklet Yarışı Festivali Genel Koordinatörlüğü görevlerini yürüttüm.

Aynı yıl içinde alt yapı ve konseptini belirlediğim Gelaziz Dergisi Editörlük görevini hala yürütmekteyim.

2017 Haziran ayında Elazığ Kızılay yönetimi tarafından Türk Kızılay’ı Elazığ Gençlik Kolları Başkanlık görevine layık görüldüm ve hala görevimi yürütmekteyim.

More Member

GÖKHAN GÜNEŞ

GÖKHAN GÜNEŞ

Seo Uzmanı
Burcu Küçük

Burcu Küçük

Sosyal Medya Danışmanı
HAKAN KILIÇ

HAKAN KILIÇ

Web Tasarım Uzmanı
SUPHİ TEKŞUT

SUPHİ TEKŞUT

Grafik Tasarım Uzmanı