Mor

  • Reklam
  • Promosyon
  • Film
  • Web
  • Cast

Mormorik Reklam Ajansı

2015 yılında Era Ajans adı ile kurulan ve ilk zamanlarında tanıtım filmi çekimleri yapan firmamız, piyasadaki arz ve taleplere göre yatırım politikasını belirlemiş ve 2016 yılında Mormorik Reklam Ajansı’nı kurmaya karar vermiştir.

Kurulduğu günden itibaren en iyilerin tercihi olmayı başaran Mormorik Reklam Ajansı, tüm gücünü birlikte çalıştığı firmaların, daima daha iyi görünmeleri için harcamaktadır. Hep daha iyisi için çalışan firmamızı ayrıcalıklı yapan ve tercih edilmesini sağlayan en önemli özelliği, tasarım ve çekim ekibinin bir arada olması ve koordineli bir şekilde çalışmasıdır.

Ekip ruhunun getirdiği başarılar, firmamızın kısa zaman içerisinde marka olmasını sağlamış ve kendi markalarını çıkarmasını sağlamıştır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Satışını gerçekleştirdiğimiz birçok ürünün makinelerine sahip olarak üretici olmak, reklam ve tanıtım filmi konusunda bölgede lider konumuna yükselmek, Mormorik Markasını alanında ülkenin önde gelen reklam ajanslarından biri olmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Nasıl ki her işletmenin bir muhasebecisi var ise reklam ajansının olması gerektiğini düşünmekteyiz. Bu doğrultuda çalıştığımız firmaların reklam ihtiyaçlarını gidermek. Bu alana ayırmış oldukları bütçelerini daha etkin kullanmalarını sağlamak ve uzman ekibimiz ile hep daha iyi reklam hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektir.

Son Yazılarımız

error: Content is protected !!